KONST / Litografier / Färglitografi 14477058
nr 1447 7058
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, numrerad 245/360. Blandteknik, Färglitografi, bildmått: 41x51cm, yttermått inklusive ram: 45x55cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:39:49
5/2 23:40:20
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt